O nas

Działalność MG Premium skupia się na dwóch podstawowych obszarach:

Doradztwo europejskie

MG Premium Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa przy pozyskiwaniu dotacji z funduszy unijnych. Obszar działalności obejmuje teren całej Polski, obsługując przedsiębiorców poszukujących możliwości dofinansowania dla swoich projektów. MG Premium współpracuje z przedsiębiorstwami z branży consultingu i IT, realizując różnorodne zlecenia, a także umożliwiając klientom bardziej kompleksową obsługę, dzięki partnerstwie biznesowym z innymi podmiotami.

Od maja 2009 roku przez 3 lata swojego funkcjonowania firma prowadzona była w formie indywidualnej działalności gospodarczej obecnego Prezesa Zarządu pod firmą Profit Consulting. W maju 2012 roku w związku z rozwojem firmy i planami rozszerzającymi działalność w zakresie świadczenia usług została podjęta decyzja o utworzeniu spółki kapitałowej o nazwie MG Premium Sp. z o.o. Spółka przejęła majątek dotychczasowej działalności gospodarczej i liczne kontakty biznesowe.

Zaufało nam wielu przedsiębiorców, którzy pozyskali dofinansowanie na realizację swoich projektów biznesowych. Wielu z nich zakończyło już o rozliczyło z nami swoje projekty i obecnie przygotowujemy kolejne

Doradztwo biznesowe

Dotacje unijne to łakomy kąsek i każdy chciałby je pozyskać, ale w perspektywie finansowej 2014-2020 coraz trudniej o finansowanie bezzwrotne. Większość prostych lub tradycyjnych inwestycji czy działalności zwyczajnie nie nadaje się do finansowania dotacyjnego (bezwrotnego). Dla takich projektów są inne – bardziej adekwatne sposoby finansowania. Zarówno naszemu Klientowi jak i nam zależy aby finansowanie było jak najbardziej efektywne, dlatego zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Współpracujemy z większością banków i firm leasingowych w Polsce i oferujących produkty dłużne, a dzięki współpracy z doświadczonymi doradcami finansowymi, posiadamy kompetencje i możliwości aby zaproponować Państwu najlepszą na rynku ofertę, dostosowaną do bieżących możliwości i zdolności finansowych.

MG Premium pomaga sfinansować zakup m.in. urządzeń diagnostycznych, laboratoryjnych, a także sprzęt IT, które stanowią wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich, aptek, przychodni medycznych oraz prywatnych szpitali. Chcemy zaproponować wykwalifikowane doradztwo, które szybko i profesjonalnie zadba o cały proces finansowania.

W tym obszarze działalności MG Premium oferuje również kompleksowe tworzenie biznes planów, obejmujących zarówno część merytoryczną, jak i finansową. Jeśli planują Państwo założyć nową firmę, chcą usprawnić działanie już funkcjonującego przedsiębiorstwa, chcą Państwo starać się o kredyt czy pożyczkę, zachęcamy do skorzystania z naszych usług przy opracowaniu biznes planów. Opracowane przez nas dokumenty planistyczne i aplikacyjne spełniają wszelkie wymogi nakładane przez instytucje oceniające. Z naszej pomocy skorzystały już dziesiątki firm, które dzięki rzetelnym biznes planom, uzyskały środki finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej i jej rozwój.

Wszystkie kierunki działalności MG Premium służą jednemu celowi – pomoc w pozyskaniu kapitału dla naszego Klienta. W przypadku doradztwa prawnego jest to należne naszemu Klientowi odszkodowanie, rekompensata lub wynagrodzenie, w przypadku doradztwa europejskiego – dotacja, natomiast w zakresie doradztwa biznesowego – inne zwrotne i bezzwrotne finansowanie przedsięwzięć Klienta.